prezent dla chlopca na gwiazdke

prezent dla chlopca na gwiazdke

Książka audio Pana Poppera PENGUINS przez Richarda i Florence Atwater – A Tale to wciąż zadowoleni

Och, gdzie można było, jeśli nie czytałeś, słyszałeś czytać, czytać informacje, lub czytać komuś, MR. Pingwiny Poppera ??? Jako Medal Newbery Honor Book 1939, MR. Poppera PENGUINS rezonuje dziś tak jak wtedy. Gdy Richard Atwater zmarł zanim skończył pisanie ten klasyczny, jego żona Florence skończył za niego. Wraz zostali uhonorowani prestiżową nagrodą. Rodzice przeczytać do dzieci, nauczycieli uczy całe lekcje tematyczne wokół tego wspaniałego classic. Jeśli z jakiegoś powodu pominięcia tej historii, to rzeczywiście jesteś w na ucztę!

prezent dla chlopca na gwiazdke

Pan i pani Popper mieszkają z dwójką dzieci, Janie i Bill, w miasteczku o nazwie Stillwater. Pan Popper jest dość dobrym malarzem pokojowym, jednak nie wydają się marzyć wiele o swoim ulubionym temacie, Arctic odkrywców i lodu na całym Północnej i Południowej Polaków. Pani Popper i dzieci nie zawsze rozumieją marzenia pana Poppera, ale to nie wydaje się mu przeszkadza. Pan Popper napisał nawet admirała Drake, który zwiedzaniu biegun południowy.

Pewnego dnia pan Popper dowiaduje się, że admirał Drake przeczytać jego list i przesyła mu prezent. Gdy skrzynia jest dostarczona Pan Popper otwiera ją i zgadliście, z chmielu pingwina! Pan Popper, został natychmiast wycofany z małym nielot gościa i nazw niego kapitana Cooka! Mały kucharz jest ładny, nowoczesny, i przebiegły. Opis ten nie jest niczym niezwykłym, jak będzie jedna pamiętać, że jest to dobry kawałek aliteracji w historii. Jednak Captain Cook choć jest dobrze traktowany przy czym Poppers chodzenie go i ustalania ich lodówka dla niego, nadal jest raczej w dół i depresji. Wezwanie do miejscowego zoo o pomoc przynosi co lekarz lub kapitan potrzebny … znajomego – samica przyjaciel nazwie Gerta.
Wpis zawdzięczamy