prezent dla dziecka 2 latka

prezent dla dziecka 2 latka

Tydzień w lesie przez Andrew Clements (A Book Review)

Każdej wiosny w Szkole Podstawowej Hardy, piąte równiarki, na ostatnim wielkim wydarzeniem, zanim pójdą do szkoły średniej, spędzają tydzień w lesie. To szesnasty rok programu, a pan Maxwell, nauczyciel nauka, kieruje je. Ale nowe dziecko w mieście, z super-bogatych rodziców, wygląda na to, że będzie kłopot.http://www.pozycjonowaniedebica.pl Mają do czynienia ze sobą w ciągu tygodnia w lesie przez Andrew Clements.

Mark Chelmsley nie chciał przenieść się do małego miasteczka w stanie New Hampshire. Ale jego ojciec wiedział, że biznes to biznes, a obietnica to obietnica, a Mark byłby tylko na tej nowej szkole za mniej niż pół roku szkolnym tak. Więc równie dobrze może po prostu przez nią.

Jego rodzice kupili starą farmę Fawcett ponad dwóch milionów dolarów, a następnie spędził kolejne kilka milionów posiadające ją odnowiony w ogromny sposób. I w tym małym miasteczku, wielkie pieniądze była wielka nowość.

Pan Maxwell wiedział próżniak, gdy zobaczył jeden w swojej klasie. I Mark był zdecydowanie próżniak. Ubrał się ładnie, siedział z tyłu sali, a nie zwracać uwagę. Nawet nie próbuj.

Gdy pan Maxwell okazało się, jego rodzice byli bogaci ludzie, nie był zaskoczony. On nie może znieść „wrażliwe ekologicznie, buy-the-whole-świat bogatych ludzi.” Ale tylko ludzi nie może znieść więcej są ich leniwy, zepsute dzieciaki.

prezent dla dziecka 2 latka

Ale Mark nie próbuje mają złą postawę. On jest znudzony. Przez całe życie, że został wysłany do najlepszych prywatnych szkół, z kilkoma uczniami, a on nauczył się wiele. W rzeczywistości, większość tego, co słyszy w szkole jest on nauczył rzeczy już.

Ale kiedy uświadamia sobie, że zachowuje się jak przyklejone się szarpnięcia, postanawia spróbować zaprzyjaźnić się i być lepszym studentem w swoich klasach.

Pan Maxwell nie kupuje go, choć. Znak towarowy został już show-off, know-it-all, który zrujnował jednego ze swoich zajęć w klasie. Więc pan Maxwell pokaże Mark że jego życie może być bardzo nieszczęśliwy od teraz.

Do czasu, gdy tydzień w lesie dzieje, Mark dokonał kilku przyjaciół, ale pan Maxwell nadal nie jest dla niego miły. Wkrótce po przybyciu do campsight, pomyłka powoduje Mark uciec, w lesie. Rzeczy szybko wymknąć się spod kontroli, a Mark i pan Maxwell skończyć odnoszące się do siebie w bardzo nieoczekiwany sposób.

Dzieci, które lubią przyrodę, Turystyka, Kemping, czy czują się jak nie mieszczą się w szkole będą mieli tę książkę. Andrew Clements ma doskonałą pracę zaprezentowania oba punkty Marka i pan Maxwell widzenia. Tydzień w lesie przez Andrew Clements jest łatwy do odczytu, które można zachować chcąc dowiedzieć się, co się dzieje.

Wpis zawdzięczamy