prezent dla dziecka 3 letniego

prezent dla dziecka 3 letniego Postaram się rzucić światło na nich do mojego zakresu percepcji. Ale pytanie o naturę człowieka wciąż zwleka.

Jeśli z drugiej strony, możemy przejść przez proces „Special Creation”; będziemy wyraźnie widzieć gdy człowiek jest sprawca wszystkich Bożych praw. Przy przyjęciu tej teorii, jedno staje się jasne, że „człowiek został skazany na być najwyższej istoty”, a on nie jest rozwiniętą formą zwierząt.

Po raz kolejny, przekazując podstawowe pytanie, staramy się zajrzeć do pism religijnych. Biblia, Wedy, Granth, Avesta, i wielu innych pism głosić faktu „specjalnego stworzenia”. Koran (święta księga muzułmanów) zaprezentować oba fakty i. mi. Ewolucja i Special Creation.

W procesie ewolucji, Koran uczynił nas liczyć 5 kroków i etapów.

1. Stworzenie z wody. (Protozoa lub jednokomórkowy zwierząt)

2. Stworzenie z błota. (Mieszanina wody i gliny)

3. Stworzenie od stenched błota i gliny. (Gdy wyszedł z wody)

prezent dla dziecka 3 letniego

4. Specjalna stworzenie. (W przypadku wielu komórkach zwierząt przekształcono Man)

5. Stworzenie od istoty (zarodka) ludzkiego galaretki wody.

Tak więc, bez względu na proces może być, fakt ten Koran opowiada, co wydaje się bardziej wpływowe. Zresztą, walka o stworzeniu człowieka podkreśla, że ??człowiek został stworzony specjalnie. W ten sposób człowiek dostał jakąś przewagę nad innymi stworzeniami.

Tak więc, gdy zostanie udowodnione, że człowiek jest istotą model wszechświata, musi być idealnie we wszystkich jego aspektach życia. Moje pytanie jest dla Ciebie „jest tak”? Wiem przedwcześnie takiej odpowiedzi. mi. ‚Nie’.

Porównajmy teraz człowieka i zwierząt, tym lepsze i gorsze, mądry i nierozsądnych, cywilizowanym i Bestia.

Zwierzęta zabijają innych za ich jedzenie, ale człowiek zabija innych za jego chciwość. Tak więc moralnie, zwierzęta mają przewagę nad człowiekiem.
Wpis zawdzięczamy