prezent dla dziecka 8 miesiecy

prezent dla dziecka 8 miesiecy

Oni nie zabijają innych, gdy są syci, ale człowiek idzie nawet zabić, mimo że nie potrzebuje tego. Zwierzęta nie zabijają własną rasę, ale człowiek nie waha robić. Człowiek stworzył takie niebezpieczne broń, która wydaje człowiek jest życzeniowe do usuwania ludzi z Ziemi.

Zwierzęta nigdy nie zostały podane pojęcia odpowiedzialności przed Bogiem, więc nie bójcie się ich poczynaniach. Ale człowiek, z drugiej strony, wyraźnie widzi zagrożenie, ale on nawet nie przeszkadza za to. Miliardy słowa zostały stworzone z myślą o nauczaniu moralnym człowieka. Mimo to wykopuje się je w całości w ciągu minuty i zamienia się w jego nienaturalnej natury. Zatem ostateczna natura człowieka jest „dzikie” jeden.

Człowiek może przetrwać tylko jeśli on cofa się do epoki kamiennej. Aby usunąć wszystkie napięć panujących ludzkość, musimy człowiekiem być myśliwym ponownie. Jeśli nie jest myśliwym, a maksymalna powinien być człowiekiem rolne, którego głównym zmartwieniem jest jego uprawy, która opiera się na rzekach, który modli się do Boga o dobre uprawy, która prowadzi interakcję z innymi członkami społeczeństwa, a kto ma wystarczająco dużo czasu, aby podzielić jego chwile z innymi jego sąsiedztwie.

Człowiek nigdy nie powinien mieć żądzę bogactwa, ani nie powinien być ułatwiony jak dzisiaj.

prezent dla dziecka 8 miesiecy

Jak to jest znane, „mózg bezczynne jest warsztat diabła”. Kiedy człowiek okazuje się być bogate, egoizm uderza jego umysł automatycznie rysuje duże linie między nim a innym dolnej części społeczeństwa. Ta bezczynność (spowodowane dobrobytu) zmusza go do stworzenia zakłócenia w życiu ubogich za terminowe przyjemności i aktywności. W rzeczywistości w ten sposób, niższej klasy się zabawkę w ręku wysokiej szlachty.

Błagam do myślicieli tego pokolenia do przedstawienia rozwiązania tego problemu lub zaakceptować mój pogląd oczyścić społeczeństwo z brutalności, egoizm, wyzysk, oszustwo, zabójstwo, i tak dalej.

Mam nadzieję, że zgodziłeś się trochę ze mną, a nie cieszą. Proszę zachować nienaruszone, ponieważ będę pisać więcej artykułów na temat podobnych kwestii problematycznych.

Syed Waqar – myśliciela rzeczywistości.

Wpis zawdzięczamy