prezent dla dziecka do szkoly

prezent dla dziecka do szkoly

Autor: Markus Zusak, Wydawca: Knopf, USA (14 marca 2006), Strony: 550 (książka w twardej oprawie Książka w miękkiej okładce), Kraj: Australia, Gatunek: Powieść

Recenzja: „The Book Thief” to Niemka mieszka w pobliżu Monachium w czasie hitlerowskiej powstania historia Liesel. Jeden idzie przez Niemcy w czasie II wojny światowej, wraz z Liesel i jej najlepszego przyjaciela. Liesel jest sierotą, ponieważ jej matka i brat zamarznąć na śmierć. Druga niezwykła rzecz o Thief książki jest jej narrator , Śmierć sam. Wszyscy na całym świecie wydaje się adorować tę książkę, taki, który rzeczywiście dotknął mnie, a nawet płakałam więcej niż raz. Biorąc pod uwagę, że książka jest w nazistowskich Niemczech, można spodziewać się nieco więcej brutalności, ale jej lżejszą, jej na poziomie czytania młodych dorosłych. Ta książka ma mojego najwyższego zalecenia jeśli lubisz historie określone w czasie II wojny światowej, jeśli chcesz przeczytać o dziewczynie z taką siłą i emocjami, że będzie ona oderwać serce.

Podobne Książki: Wysłannik przez Markus Zusak, Chłopiec w pasiastej piżamie John Boyne.

prezent dla dziecka do szkoly

„Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy (seria)” Rick Riordan

Autor: Rick Riordan, Wydawca: Disney Hyperion 2005-2009, Język: English, Kraj: USA Gatunek: Fantasy, literatura młodzieżowa.

Recenzja: Jeśli lubisz przygody wtedy lubisz tę książkę. A zabawa, szybka Young Adult odczytu, która dodaje przygody, a także trochę historii na temat mitologii greckiej, niesamowite serii, zwłaszcza dla dość kompetentny, ale prawdopodobnie niechętnie czytelników w 8 klasie i do góry. Główny bohater Percy Jackson 12-letni chłopiec, który nagle nastolatek dowiaduje się jego świat nie jest tym, co myślał, że to jego życie nagle pełen magii, niebezpieczeństwa i przygody. On również został zaatakowany przez potwory z mitologii greckiej.
Wpis zawdzięczamy