prezent dla dziecka z grawerem

prezent dla dziecka z grawerem

Najlepsze książki dla młodzieży

Ten przewodnik zawiera zalecane książek dla młodzieży w wieku od 13 do 21. Celem tego przewodnika jest zachęcenie młodych ludzi do czytania. Młodych dorosłych tak naprawdę nie znoszę czytać, po prostu powiedzieć: „Nie podoba mi się czyta”, „ta książka jest tak nudne”, po prostu nie znaleźli właściwą książkę do czytania, tym poniżej zaleceń może im dać coś nowe pomysły dotyczące tego, co czytać następne. Istnieją tysiące nowych książek wydanych dla młodzieży każdego roku wybieramy tylko najlepsze.

„Zmierzch (seria)” autorstwa Stephenie Meyer

prezent dla dziecka z grawerem

Autor: Stephenie Meyer Wydawnictwo: Mały, Brown and Company 2005-2008, Język: English, Kraj: Stany Zjednoczone, Gatunek: Romans, Fantasy, literatura młodzieżowa

Review: Zmierzch jest bardzo dramatyczna, ale ekscytujące historia miłosna pomiędzy standardowym, 17-letnia dziewczyna o imieniu Bella, oraz wspaniały, prawie 100-letni wampir, imieniem Edward. Bella jest zmuszony przenieść się do małego miasteczka Forks, ze swoim ojcem Charliem. Nie było nic nadzwyczajnego w miejscowości Forks. Pada cały czas, a słońce nigdy nie wydaje się świecić, to miasto nie ma nic wielkiego, dopóki Bella znajdzie Edwarda Cullena. Gdy Bella znajdzie Edwardowi, że nie może przestać myśleć o nich. Naprawdę cieszył widząc Bella i Edward przeżywa wzloty i upadki swojego związku, fakt , że Bella i Edward mają zmutowane dziecko razem po prostu przeraża mnie bez końca i daje mi koszmary, które utrzymują mnie w nocy. Z pełnym przekonaniem polecam czytanie tych książek, cieszyć się tą wzruszającą historię, która pozostawi chce się więcej, jak można przeczytać na ich romantycznej historii miłosnej. Seria: 1. Zmierzch (2005) 2. New Moon (2006) 3. Zaćmienie (2007) 4. Przed świtem (2008)

Podobne Książki: Vampire Academy przez Richelle Mead, dziesięciny przez Holly Black, Eragon Najstarsza Christopher Paolini.

Wpis zawdzięczamy