prezent dla polrocznego dziecka forum

prezent dla polrocznego dziecka forum

Charakteryzacja w lekcji przed śmiercią

Charakteryzacja jest jednym z centerpieces Ernest Gainesa powieść A Lesson Before Dying. Oczywiste jest, że Pan Gaines poświęciła wiele czasu na rozwój głównych bohaterów w tej powieści. Dał również znaczny rozwój jednych z mniejszych znaków w historii. Myślę, że jednym z powodów, dla których historia jest tak silny, że rozwój postaci autorów jest dokładna.http://kursy-elearning.pl Postacie są osoby, które lubisz i szacunek takich jak Vivian Baptiste, znaki empatii dla takich jak chrzestnej Jeffersona panna Emma i znaki, które czasami lubią czasami nienawidzę takich jak Grant Wiggins.

Główne postacie takie jak Grant Wiggins i Vivian Baptiste są dobrze rozwinięte okrągłych znaków jak to tylko niektóre z drobnych znaków, takich jak Louis Washington Jr. Chociaż Louis Washington Jr. charakter statyczny jest w historii przede wszystkim jako folii do pana Wiggins i inni studenci, panie Gaines wciąż dostarcza pewnych informacji o jego tle pomagając dopełniają jego charakter. Louis Washington Jr. mogło być po prostu w lewo w jednowymiarowym płaskiej postaci i nadal służyły jego celom (folia) również. Jednak autor pokazuje, że postanowił znaków dobrze zaokrąglone miały być centralnym jego powieści, kiedy dzieli się z czytelnikiem te informacje znajdują się na stronie pięćdziesiąt pięć powieści: „On był bez wątpienia najgorszy dziecko w szkole . pochodzi z dużej rodziny – trzynaście, czternaście, piętnaście: nie wiem, ile – i musiał walczyć o każdy miękiszu żywności dostał „. Pan Gaines w dzieleniu się, że informacja daje czytelnikowi wgląd w psychikę Louis Washington Jr., który pomaga czytelnikowi zrozumieć niektóre behawioralnych problemów charakteru, które zdarzają się w dalszej części tej historii ..

Grant Wiggins służy jako główny bohater opowieści. Jako narrator tej historii widzimy historię jego oczami i przez jego układzie odniesienia.
Wpis zawdzięczamy