prezent od dziecka dla babci

prezent od dziecka dla babci

Następna generacja Corvette HUD

HUD, który zdobi wiele Corvette od lat mogą być najnowocześniejszą technologię, ale o ile GM jest zainteresowana staje się przestarzały. To wygląda na odcinku, ale GM pracuje obecnie na następnej generacji HUD i tym razem jest ona wypełniona jeszcze bardziej zaawansowanych technologicznie gadżetów.

Wyobraźcie podróży w dół drogi i wszyscy nagle jesteś pochłonięty w gęstej mgle. Co robisz? Nie możemy ryzykować zatrzymania, gdyż nie ma widoczności i ktoś może cię uderzyć od tyłu. Nie można zjechać na pobocze, ponieważ ramię jest zbyt wąski. Twoim jedynym wyborem jest naciskać i mam nadzieję, że można zrobić z krzywych w drodze wystarczająco szybko.

Ten scenariusz koszmarem zostaną wyeliminowane z następnego pokolenia HUD dla Corvette. System będzie korzystał laser odbijające się od luminofory, które są w rzeczywistej przednią szybę pojazdu i wykorzystywanie informacji z wyprzedzeniem, aby utworzyć linię w zależności od którędy droga powinna wyginać. Jeśli jest krzywa zbliżające widać to na długo przed ich wystąpienia.

prezent od dziecka dla babci

Nowy HUD nie kończy albo. Przy użyciu tej samej technologii, będzie ona stale skanuje krajobrazu przed wami i daje informacje zwrotne natychmiast. Jest to przydatne szczególnie w porze nocnej, jak noktowizor jak system może wykrywać i zgłaszać sprzeciw do przodu, takie jak inne pojazdy, zwierzęta, a nawet dzieci.

Również z nowymi HUD pochodzi graficznego krąży znaków ograniczenia prędkości, jak się one pojawią. Ta metoda podkreślając ograniczenia prędkości w obszarze jesteś w przeznaczony jest do ciągłego poinformować jak szybko powinno być podróżą. Teraz nie ma żadnego usprawiedliwienia do prędkości, a nie że nie będzie w swojej Corvette, ale teraz po prostu nie będzie wymówką.

Wraz z Corvette GM planuje wprowadzenie tej technologii w innych pojazdach, jak również.
Wpis zawdzięczamy