gdzie kupic prezent dla dziecka

gdzie kupic prezent dla dziecka

Szybko wiwaty go i jak można się domyślić, wkrótce para pingwinów obecne Popper z prezentami … jaj, które zamieniają się w dziesięciu szczęśliwych, chmielowy, zdrowe, domowych gości! Ale pan Popper stwierdza, że ??dbanie o jego dużej rodziny trwa teraz więcej pieniędzy niż on ma. Co zrobić?

SPOILER ALERT!

gdzie kupic prezent dla dziecka

Pan Popper przedstawia drogę pingwiny nie wwozić trochę pieniędzy, ale stają się gwiazdy jak oni uczą się wykonywać i „hit the road”, aby stać się gwiazdami. Niestety, te gwiazdy są dozwolone tylko do niektórych miejsc i lokali, więc kiedy zazdrośni koledzy wykonawców powodować problemy, pan Popper nakręca w więzieniu będzie złym teatrze. Kto przychodzi mu na ratunek? Zgadłeś! Admirał Drake. To właśnie wtedy Popper musi podjąć ważną decyzję … niech gwiazdy udać się do Hollywood lub Drake do Bieguna Północnego, aby rozwijać tam rodziny pingwinów i aby Penguins Poppera naprawdę szczęśliwy.

gdzie kupic prezent dla dziecka

Wreszcie pan Popper robi to, co jest najlepsze dla pingwinów i pozwól się im iść z Drake. Ostateczna zaskoczeniem jest, kiedy Pan Popper uzyskać jego długi czas sen jak zaprosił iść razem też. Jest to historia z 1939 roku, który był laureatem nagrody wtedy i Stills zwycięzcę dziś. Dzieci nadal kocham go, nauczyciele nadal używać go rodzice wciąż ją przeczytać, dorośli wciąż pamiętam go … więc dać panu Popper posłuchać o tym doskonale, żywy czytać, książki audio, i po raz kolejny cieszyć się uroczym MR. Poppera pingwiny!

Wpis zawdzięczamy equatoraudio.pl