prezent dla dwumiesiecznego dziecka

prezent dla dwumiesiecznego dziecka

Co zrobić, jeśli Super inteligentne istoty Znaleziony Human Race – To, co

Co się stanie, jeśli ludzkość odkryje bardzo inteligentne istoty spoza naszego świata, czy może już mieszkających tu w tajnych kolonii? To jest pytanie, science fiction, aby otrzymać pracę mózgu, a jeden Pomyślałem, że może cię zapytać, jak znajomy drugi dzień zadał mi to samo pytanie. To jest coś takiego, że pisarze science fiction trzeba zrobić, aby uzyskać ich twórcze przepływu i soki dzieje. Więc oto pytanie poproszono mnie;

„Co może być wynikiem tej możliwości?”

To na pewno jest podchwytliwe pytanie, prawda? Odpowiedź jest dość skomplikowane, istnieje mnóstwo szans i możliwości wyniku. Na przykład, możemy nauczyć się rzeczy, rozwiązać wszystkie nasze problemy i wyzwania w jednym krótkim okresie czasu. Mogliśmy ewolucyjny skok naszego gatunku i naszej technologii.

spowodowałoby to absolutny chaos dla głównych religii świata, a niektórzy ludzie nie będą w stanie sobie z tym poradzić i nie byłoby ludzi skaczących z budynków i samobójcze. Ale po tym początkowym szoku wszystko wróci do normy, bo ludzie są bardzo elastyczne, a oni pochodzić z jakiegoś innego wyjaśnienia religijne, takie jak ich Bóg stworzył inne gatunki na innych planetach czy coś takiego.

prezent dla dwumiesiecznego dziecka

Teraz, jeśli mamy rozwiązać wszystkie problemy świata, w krótkim czasie, które mogą być chwilowo bardzo uciążliwy, ale WOW, możliwości są nieograniczone. Albo, możemy wyglądać ładnym zaopatrzenia w żywność; Jest to straszna myśl i który pomógł science fiction pisać opowiadania grozy, takich jak „Predator” i „obcy”, które są dwa bardzo popularne filmy z Hollywood sequele.

Być może, inteligentna forma życia, może rozważyć nam ciekawe gatunki studiowania lub uznają nas nie do przyjęcia. Mam na myśli wszelkiego rodzaju ludzi Sci Fi są rozważane to wszystko w ciągu ostatnich stu lat. Proszę wziąć pod uwagę to wszystko.

Lance Winslow jest emerytowanym Założyciel ogólnopolskiego Franchise Łańcucha, a teraz uruchamia Online Think Tank. Lance Winslow wierzy każdy powinien dostać EMT Recertyfikacja [http://skipatrolmovies.com/]

Uwaga: Wszystkie artykułów Lance Winslow są napisane przez niego, a nie automatycznego oprogramowania, każdy program komputerowy lub sztucznie Intelligent Software. Żaden z jego artykułów są zlecane, PLR treści lub napisane przez pisarzy duch. Lance Winslow uważa tych, którzy używają tych strategii brakuje integralności i wprowadzać w błąd czytelnika. Zaprawdę, ci, którzy używają takich narzędzi oszustwo, kule i sztuczek handlu może być nawet łamanie prawa poprzez wprowadzenie w błąd konsumenta i wypaczania się w marketingu internetowym, który znajdzie całkowicie nie do przyjęcia.

Wpis zawdzięczamy http://energopol-tpelbud.pl