prezent dla dziecka chrzciny

prezent dla dziecka chrzciny Będzie to oczywiście zrobić sobie drogę do niektórych Cadillacs floty GM i niektórych mniejszych modeli, które nie mogą liczyć technologia pójść może skończyć się z nim też. Nie zdziw się, jeśli GM oferuje go do wszystkich swoich modeli jako opcja w celu zwrócenia się do większej liczby klientów.

Więc kiedy to ultra high tech narzędzie będzie dostępne? Byłoby miło, gdyby GM mógłby koordynować wydanie tej technologii z 2013 Corvette, jako że składają się na okucia 60. prezent urodzinowy, ale to nie wydaje się, jakby to się wydarzy. Według źródeł w Departamencie Badań i Rozwoju GM, jeśli nie ma żadnych zaczepów wzdłuż drogi, nowe Heads Up Technologia wyświetlania będą dostępne nie wcześniej niż na rok modelowy 2017.

prezent dla dziecka chrzciny

Do tego czasu właściciele Corvette będzie po prostu mieć do czynienia z tym, co mają, a nie, że jest aż tak źle naprawdę. To tylko dowodzi, jak daleko przemysł motoryzacyjny nadszedł . W tym tempie, to nie będzie zbyt dużo dłużej, zanim właściciele Corvette będą latać ich Vettes wszędzie zamiast ich jazdy.

Uznawana za lidera w forach Corvette i wysoce zalecane przez A. Schult jest blog i forum pod adresem SmokinVette.com, gdzie można znaleźć wskazówki i zasoby dla i przez Corvette Hall of Fame. W celu uzyskania dalszych informacji, sprawdź SmokinVette.com.

Wpis zawdzięczamy pozycjonowanieskierniewice.pl