jaki prezent dla dziecka forum

jaki prezent dla dziecka forum Nie mogłem ominąć 21km, a nawet zaczną walczą w 18km, ale nie zranić siebie.

Po krótkiej przerwie, natknąłem się na książkę „Born To Run”. Książka opisuje wyprawę biegacza / dziennikarka śledzenia boso biegaczy z plemienia Tarahumara. Była to fascynująca lektura, i wprowadził mnie do zupełnie nowego świata, teorii i stylu biegania, która była mi obca.

Spędziłem kilka miesięcy robi dużo czytania i badań na temat boso uruchomiony. Teoria jak boso działa i jest bardziej naturalny i naturalnie zapobiega urazy wydawało się bardzo logiczne do mnie. Chociaż nie byłem przekonany, że to musi być prawda, byłem przekonany, wystarczy, że to miało sens i było warto oddać strzał.

I zdecydował, że najwyższy czas, aby umieścić swoje decyzje do działania i zobaczyć, czy mogę wrócić do biegania przez boso.

Wziąłem to łatwe, ponieważ boso wykorzystuje różne mięśnie, i muszą być opracowane od podstaw. Poprzednia mięśnie działające tylko są warte nieco, gdy zaczyna biec boso. Po powoli wzrasta mój przebieg przez wiele miesięcy, nadszedł czas, aby zdecydować, czy będę trenować na kolejny maraton, z zamiarem, aby go uruchomić boso, czy też nie.

jaki prezent dla dziecka forum

Moja decyzja była iść za nią.

Mam teraz trenuje przez 10 tygodni w przypadku nadchodzącego maratonu, a mój trening był podczas biegu boso. Mam biegać odległości ponad 36 kilometrów (około 23 mil), jak dotąd, boso w treningu, a ja poczuć ból po uruchomienie dowolnej biegacza, choć być może w różnych częściach nodze, I zostały uruchomione ból darmo ,

Niedawno pomyślałem, że chciałbym spróbować dłuższą metę z butami, żeby zobaczyć jak to porównać i zobaczyć, czy jestem obrazowania mój sukces jako związane z prowadzeniem boso, a może jestem po prostu działa dobrze w ogóle. Nie mogłem nawet zakończyć serię 27km. Na około 20km zacząłem odczuwać ból.Walczyłem podczas biegu i poczuł ból w różnych punktach. Musiałem zakończyć bieg z jakimś chodzenia. A w przyszłym tygodniu, kiedy wpadłem 36km boso bez bólu, pomógł mi dojść do decyzji, że bieganie boso jest droga.

My Odyssey to boso uruchomiony jest już prawie zakończona. Kiedy skończę, że trening i odnieść sukces w prowadzeniu maraton boso, to będzie kompletna.

Wpis zawdzięczamy pozycjonowanie-zabrze.pl