prezent dla czteroletniego dziecka

Dlaczego nie można uruchomić samochód na wodę!

Chcesz wiedzieć, dlaczego nie można uruchomić samochód na wodę? Znaczy poza oczywistym faktem, że woda nie pali, a zatem nie jest palny. Myślę, że jednym z powodów jest duże pieniądze! Woda jest za darmo. Wielkie koncerny naftowe nie będzie żadnych zysków kiedy zaczyna biec swoje pojazdy na wodzie. Nie jest to odcinek wyobraźni, że te wielkie konglomeraty ropy kongres ciasno zapakowane w ich kieszeniach. Wspólnie robią ich poziom najlepiej zachować jakiekolwiek szanse alternatywnego źródła paliwa do zasilania samochodów osobowych i ciężarowych.

Spójrz na to, co oni teraz stara się przekonać nas o etanolu. Według niektórych członków Kongresu, produkcja etanolu jest stworzenie niedobór żywności, który powoduje drastyczne podwyżki cen żywności na półkach sklepów spożywczych. Co za banda bujda! Koszt żywności wzrasta, ponieważ ceny gazu są absurdalnie wysokie cięcia zyski na produkcji żywności i podniesienia kosztów uzyskania go do sklepów. Znalezienie sposobu, aby obniżyć koszty paliwa ma większy sens niż zabierając źródło taniej energii. Ale, hej! To rząd. Kto oczekuje się ich sensu.

Technologia paliwa Woda przyniósł nam blisko mogąc używać wody jako paliwa. wodorowe ogniwa paliwowe są na wzrost popularności. Zrób to sam zestawy HHO stały się bardzo popularne. Gdy poprawnie zainstalowane w samochodzie zestaw do HHO może zwiększyć MPG danego samochodu nawet o 60%. To spowoduje oszczędności w wysokości ponad $ 100 miesięcznie dla większości kierowców, którzy dojeżdżają tam iz powrotem do pracy każdego dnia.

Biodiesel jest kolejnym sposobem oszczędzania na kosztach paliwa. Wiele domowe urządzenia biodiesel użyć oleju roślinnego do stworzenia paliwa. Wiele restauracji oferuje zużyty olej tylko dla tego celu. Twój pojazd może poczuć trochę jak frytki, ale kogo to obchodzi! Nie będą spędzać w górę z 5 $ za galon oleju napędowego.

Powody, dla których nie można uruchomić samochód na wodę nie są naukowe. W rzeczywistości, nauka i technologia pracują gorączkowo, aby to możliwe. Pytanie brzmi, czy Kongres i Big Oil pozwolić, aby kiedykolwiek wejść na giełdę?

Wiesz kongresowa i duży olej nie są po twojej stronie. Im więcej oleju sprawiają duże zyski, tym bardziej mogą mieć kontrolę nad Kongresem. Będziesz musiał podjąć działania dla siebie, jeśli chcesz zmniejszyć wydatki na paliwo. Teraz, zanim zrobisz cokolwiek innego, hop nad i dowiedzieć się prawdy o wodzie Technologii Paliw Nic nie można zrobić dziś, że będzie bardziej ważne dla przyszłości!

Wpis zawdzięczamy