prezent dla dziecka do 1 roku

prezent dla dziecka do 1 roku Levine Books (USA), Bloomsbury Publishing (UK) Kraj: Wielka Brytania, Typ nośnika: Print (twarda i miękka)

Review: Seria J.K Rowling Harry Potter był genialnym dziełem literatury i fantastyczne pomagając młodszym czytelnikom zbudować swoje słownictwo i nauczyć się ważnych lekcji życia. Dla każdego, kto nie czytał serię i właśnie oglądałem filmy, książki są trzeba przeczytać. Dla tych z Was, którzy są anty Harry Potter chciałbym podkreślić niektóre oszczędnościowych cech tych książek. Po pierwsze, Potter ma dobre, zdrowe relacje z dorosłymi. Po drugie, Potter ma krewnych i profesora, który go nie lubi. On pokazuje, że nie każdy na świecie będzie taki jak ty, ale nie jest to wymóg posiadania dobrego życia. Książki zachęcają wyobraźnię i kreatywność. Są też inne powody, ale myślę, że J.K. Rowling przywróciło czytanie dla przyjemności dla naszych młodych ludzi i to jest rzeczywiście wyczynem. J.K. Rowling ma fantastyczną wyobraźnię. Harry Potter został przetłumaczony na ponad 67 języków, a cztery ostatnie książki były najszybciej sprzedających się książek w historii. Polecam wszystkim, aby przeczytać te książki, bo mają coś dla siebie: fantazji i magii, akcji i przygody, potwory, romansu i śmiech, każdemu w każdym wieku będą mieli ten zestaw. Harry Potter Series także w Dobrych Książek Fantasy wszechczasów Przyjemnej lektury dla wszystkich.

Seria:

1. Harry Potter i Kamień Filozoficzny (1997)

2. Harry Potter i Komnata Tajemnic (1998)

3. Harry Potter i więzień Azkabanu (1999)

prezent dla dziecka do 1 roku

4. Harry Potter i Czara Ognia (2000)

5. Harry Potter i Zakon Feniksa (2003)

6. Harry Potter i Książę Półkrwi (2005)

7. Harry Potter i Insygnia Śmierci (2007)

Podobne książki: Władca Pierścieni przez J.R.R. Tolkien Opowieści z Narnii autorstwa Clive Staples Lewis, The Lost Hero Rick Riordan

„The Book Thief” przez Markus Zusak

Wpis zawdzięczamy