prezent dla rocznego dziecka na gwiazdke

prezent dla rocznego dziecka na gwiazdke Wszystkie inne narządy i cieczy będzie zmieniać się w ich zakresie, w celu zachowania we krwi na ścisłym pH pomiędzy 7,35 i 7,45 (lekko zasadowym). Proces ten nazywany jest homeostazy. Organizm stałych zmian w tkance i płynnej pH w celu utrzymania tego bardzo wąskiego zakresu pH we krwi.

Dieta jest prawdopodobnie najważniejszą zmianą. Unikać zużycie nad mięsa, alkoholu, napojów, kofeina, kawa, większość orzechów, jaj, ocet, kapustą, kwas askorbinowy, ser, cukier biały i narkotyków medycznych. Dodaj bardziej dojrzałe owoce, warzywa, kiełki fasoli, woda, mleko, cebula, figi, marchew, buraki i miso do swojej diety.

Testowanie poziomu pH

prezent dla rocznego dziecka na gwiazdke

Badanie śliny jest najbardziej skutecznym sposobem, aby ocenić pH organizmu. Aby przetestować śliny: Poczekaj 2 godziny po jedzeniu. Spit do łyżką. Zanurz pasek. Czytaj natychmiast. Użyj schemat kolorów od prawidłowego wskazania. Optymalny odczyt jest 7,5. Wskazuje to na lekko zasadowy ciała.

Aby badanie moczu: przetestować próbkę moczu pierwszą rzeczą, w godzinach porannych. Napełnij małą filiżankę z moczem i zanurzyć pasek do filiżanki. Czytaj natychmiast. Wyniki: 7,0 jest neutralny. Lektura 6.5 jest lekko kwaśny. Odczyt poniżej 6,5 jest bardzo kwaśny. Uwaga: Lektura 8.0 lub wyżej, a często, oznacza jednostkę, która jest zbyt zasadowe. Mocz jest nieco bardziej kwaśna niż w ślinie. [Od producenta taśm pH: phion, Inc.]

prezent dla rocznego dziecka na gwiazdke

O Równoważenie pH

Ludzie z bolesnymi depozytów Gdziekolwiek w nogach może mieć pH moczu 4,5 rano! W 4,5 może być bezpiecznie przypuszczać, że wiele się ponownie wytrąca w nocy. W ciągu dnia organizmu pH może huśtawki w tę iz powrotem. Mocz dostaje prawo dość alkalicznej po posiłku; to się nazywa alkaliczna przypływ. Trzy posiłki dziennie przyniesie ci trzy alkaliczne pływy. Podczas tych okresów, trwający około godziny, masz okazję do rozwiązania niektórych swoich depozytów stóp.
Wpis zawdzięczamy http://pozycjonowaniedebica.pl