prezent dla dziecka na roczek

prezent dla dziecka na roczek Druga książka – ma skręt w nim, że nie ma tu nadchodzi. Cały impet tej historii, ale zwolnił aż w trzeciej książce, ostatnie kilka rozdziałów w książce 3 „Kosogłos” kazał mi łzawić na pewno, ale w końcu dostaje jej szczęście. Zawsze lubiłem czytać książkę, która zmusza czytelnika do myślenia głębiej niż to, co jest tylko na papierze, a Suzanne Collins opanował, że z tych książek. Fabuła jest reklamowany jako YA, ale to nie znaczy, że to nadaje się tylko dla młodych dorosłych.

Podobne książki: The Maze Runner James Dashner, A Game of Thrones George’a R.R. Martin.

„Dawca” autorstwa Lois Lowry

Autor: Lois Lowry, Wydawca: Bantam Books – 1993, stron: 179 s. (Wydanie w miękkiej okładce), Kraj: USA Gatunek: science fiction miękkie, Dystopian fiction

prezent dla dziecka na roczek

Review: Dawca to wyjątkowa opowieść o codziennym życiu we wspólnocie, bez uczuć, kolor, wojny, czy ból, wszystko jest całkowicie zorganizowane. Ta książka jest napisana z perspektywy Jonas, który jest 11-letni chłopiec, a główny bohater tej historii. Mieszka z ojcem i wydaje się wyglądać i działać inaczej niż innych ludzi w swojej społeczności. Wtedy wszystko, co zmienia Jonas kiedy okazuje dwanaście i jest wybrany, aby otrzymać wszystkie wspomnienia, że ??społeczeństwo nigdy nie wiadomo, wspomnienia, które zmienią jego życie na zawsze. Kochałem dawcą, ponieważ fabuła była bardzo oszczędny, tematem była wspaniała, a otoczenie było żywe, Lois Lowry wykorzystywane wielkich słów opisowych przynieść książkę do życia. Jest to jedna z najlepszych powieści podzielić się z młodymi ludźmi, historia, że ??będą pamiętać długo po zakończeniu go.

Podobne Książki: Messenger Lois Lowry, Gathering Niebieski Lois Lowry.

„Harry Potter (seria)” przez J.K. Rowling

Autor: J.K. Rowling, Opublikowany: 29 czerwca 1997 – 21 lipca 2007 Wydawca: Arthur A.
Wpis zawdzięczamy