prezent dla dziewczynki forum

prezent dla dziewczynki forum Jej najlepsza przyjaciółka Vee ma obsesję na punkcie wszystkiego, co Nora zdecyduje się zignorować – chłopcy, sklepów i dramatu. Sposób, w jaki książka została napisana była niesamowita. Nigdy nie opuścił Nudzisz lub chcąc pominąć kilka stron. Chciałbym zdecydowanie polecam ta książka dziewcząt najczęściej jest to książka romans i to naprawdę nie wydaje się, aby odwołać się do chłopców. Po otwarciu strony, nie będzie w stanie umieścić go w dół!

Podobne książki: The Dark Divine przez Bree DeSpain, Torment Lauren Kate, Psiankowatych Andrea Cremer.

„Vampire Academy (seria)” autorstwa Richelle Mead

prezent dla dziewczynki forum

Autor: Richelle Mead, Wydawca: Razorbill, Język: English, Kraj: Stany Zjednoczone, Gatunek: Młody dorosły, urban fantasy

Review: Fabuła jest naprawdę świetna, a Richelle Mead wykorzystuje wspomnienia tego, co już nastąpiło, aby był zgadywania i pomóc wypełnić cię w odpowiednim momencie bez podania zbyt wiele. Vampire Academy opowiada Rose siedemnastoletnia-letni Dhampir dziewczyna, która trenuje się ochroniarz jej Moroi (Moroi są śmiertelne wampiry i dzierżyć magiczne elementy ogień, woda, powietrze, ziemia Ziemi) najlepszego przyjaciela, Vasilisa ” Lissa „Dragomir. W procesie uczenia się, jak pokonać Strigoi (złych nieumarłych wampiry), w Akademii św Włodzimierza, róża znalazła się złapany w zakazanego romansu z jej przystojny instruktor, Dimitri Belikov, mając nierozerwalny związek z Lissa. Historia była to ogólnie dobre odczytu, główny bohater jest niezależna i zabawny, szczerze mówiąc to był lepszy niż zmierzch, gdy Bella jest słabe i zależne, Rose jest dokładnie odwrotnie, niezależna i silna. Kochałem oglądania bohaterowie rosną i rozwijają się szczególnie Rose i Lissa. W całej serii dojrzewają tak dużo i to jest niezwykle fascynujące obserwować. Muszę powiedzieć, że te książki są dla bardziej dojrzałych odbiorców YA bo nie ma wzmianki o niektórych bardziej dojrzałych tematów.
Wpis zawdzięczamy