prezenty dla biednych dzieci na swieta

prezenty dla biednych dzieci na swieta

Pozytywne efekty są zasadowe i nawilżona:

2) we krwi jest jednym z układów płynów, które są stale stara się utrzymać pH 7,4 (lekko zasadowym). Będąc lekko zasadowy oznacza komórki krwi i tkanek ciała są bardzo natleniona, w optymalnym stanie, aby zneutralizować i detoksykacji odpadów przemiany materii i toksyn, a będziesz w stanie:

Wibrujący zdrowe ciało

Zwiększona odporność

Wysoki poziom energii

Ostry umysł i wydajność mózgu

Shining patrząc zdrową skórę

prezenty dla biednych dzieci na swieta

Pozytywny stan emocjonalny

Równowaga pH jest jednym z najważniejszych działań, aby uniknąć choroby w pierwszym i budowania silnej funkcjonowania układu immunologicznego. Pacjenci z nowotworami na przykład zawsze są toksyczne (bez wyłączenia!) i przez większość czasu jeść źle żywności i posiadające stres lub inne problemy związane ze stresem.

Środowisko ma 2 przyczyny, metabolizm i Energii, oba są stosowane zamiennie jako 1. i 2. przyczyny. Protits są niezniszczalne, zmieniają swoje formy życia = Pleomorphism. Energy jest niezniszczalna = zmiana przepływu w meridianach.

Na przykład, bakterie cholery wymaga pH 6 (zakładaną liczbę dla celów demonstracyjnych).

bakterii cholery wchodzi organ, który ma 7,2 Protit będzie teraz przejść do formularza, który może żyć w 7.2, stąd nie ma epidemii cholery. Jeśli ciało jest w 6 bakterii cholery będzie florish, inne bakterie w organizmie teraz także zmienić się bakterii cholery. To jest powód, dlaczego niektórzy ludzie go, a niektórzy nie. Aby wyjaśnić związek między Metabolism Anda Meridian Energy, które są odpowiedzialne za teren jest wykład 100+ godzin …..

Nic nie jest tajemnicą. „Test Merck wsp ‚każdy nowy antybiotyk przeciwko jego pleomorhic efektu, wiedzą, do jakiego rodzaju bakterii zmieni cholery (innym szkodliwym jednej gdyż mieszka w tym samym środowisku o pH 6).
Wpis zawdzięczamy