prezenty dla dzieci edukacyjne

prezenty dla dzieci edukacyjne

Moja podróż z couch potato Barefoot Maratończyk

Dwa lata temu zacząłem moją „karierę” jako biegacza. Wcześniej nie mogłem uruchomić więcej niż jedną przecznicę lub dwa przed uczucie zdyszany. Nie wiedziałem nic o stymulacji siebie konsekwentnie, nic o trwałości i wytrzymałości, nic o szybkości. Chciałbym uruchomić tak mocno, jak mogłem do pierwszej bazy, i to było całkiem dużo mój limit. Maraton był tylko sen z dzieciństwa – coś, co zawsze chciałem zrobić, ale nigdy nie myślałem, że tak.

Dwa lata temu obudziłam się i zdecydował, że najwyższy czas, by zrealizować to marzenie. Nadszedł czas, by przebiec maraton. Znalazłem lokalny klub działa i zaczęła biec. Wyszedłem i kupił buty do biegania, zegarek GPS i kilka innych rzeczy.

Z dużym oddaniem i zaangażowaniem, udało mi się kolejny mój pierwszy maraton w wieku 36 i rzuca prawie 40 funtów wagi w procesie. To był ożywczy doświadczenie.

prezenty dla dzieci edukacyjne

I nadal działa po tym, ale tylko krótsze trasy. Pół-maraton został uznany za dłuższą metę dla mnie w tym momencie. Gdy następnego roku maraton podjechał i szkolenia sezon zaczął, byłem bardzo z formy i przeważnie działa krótkie serie około 10 km lub więcej. Maraton w tym momencie wydawało się, że byłoby to niemożliwe.

Zacząłem trening, a znalazłem się zwiększa mój przebieg dość szybko. Przygotowanie oraz siłownia wraca dość szybko, choć zajmuje trochę poświęcenia i zdolność do pokonania kilka pierwszych przeszkód.

Niestety, musiałem wycofać się stosunkowo wcześnie. Kiedy można zacząć docierać dystans około 21-22 kilometrów, chciałbym zacząć czuć się wszystkie rodzaje bólu – ból w piętach, ból w ścięgna, ból barku, a także w innych miejscach. Na szczęście był na tyle silny, aby rozpoznawać mój ból i rodzaj bólu ja przeżywałam i nigdy nie pchnął się do uruchomienia przez niego (mam przebiegać przez wiele bólu, ale to wszystko zależy od n rodzaj bólu), który trzymał mnie w zasadzie obrażeń wolny.
Wpis zawdzięczamy